Zavolejte nám (+420) 731 484 914

Michaelcaffe facebook ikona side_alt_instagram Michaelcaffe youtube ikona
Právě se nacházíte: O Michael caffè

O Michael caffè

Značku Michael caffè jsem založil v roce 2014 s cílem přinést na český trh jedinečnou a chutnou kávu s důrazem na kvalitu kávových zrn a tradiční pražení. Kávová zrna jsou vybírána z nejlepších plantáží světa a pražena v italské pražírně.

Michael caffè - 100% ARABICA je směs nejlepších zrn odrůd Arabica z plantáží ze sedmi zemí světa a tří kontinentů - Brazílie, Guatemala, Costa Rica, Etiopie, Dominikánská republika, Tanzánie a Indie.

Chtěl jsem zúročit zkušenosti italské rodinné pražírny a mé požadavky na novou kávu, která chce zaujmout především svojí jedinečnou chutí a ne nízkou cenou.

Caffè Freeland Bio a Fairtrade – směs kávy Arabica a Robusta s certifikací BIO a FAIRTRADE kávy bez negativního dopadu na životní prostředí. Kávovníky jsou pěstovány především na plantážích v rozvojových zemích, a je tedy nutné se snažit o dodržování správného a poctivého přístupu k lidem, kteří se o plantáže starají a s kávou obchodují. Peníze z prodejů kávy se částečně vrací zpět do sociálního a zdravotního systému.

Kávovník je rostlina citlivá na různé choroby a často je chemicky ošetřována. BIO káva je tedy velkou vzácností. Bio a Fairtrade káva je dovážena především z těchto zemí: Mexiko, Guatemala, Etiopie, Honduras, Indie, Indonésie a Tanzánie.

Marrone caffè – směs pražených kávových zrn Robusta a Arabica v naprosté harmonii chuti. Kávová zrna z plantáží ze zemí Brazílie, Guatemala, Costa Rica, Etiopie, Tanzanie, Dominikánská republika, Indie a Indonésie.

Káva Michael caffè je určena pro milovníky dobré kávy a všechny, kteří chtějí podpořit poctivé výrobky. Nabídku kávy jsem se rozhodl rozšířit o edici pravých čokolád Michael cacao vyrobených v české manufaktuře a nabídku kávovarů, mlýnků a dalších doplňků nutných k přípravě skvělé kávy a čokolády.

Michael Duben
1.3.2015

Doprava zdarma

Při nákupu od 3500 Kč

Více informací

Vrácení zdarma

Do 14 dní od převzetí

Více informací

Slevový program

Sbírejte body a nakupujte levněji

Více informací

Najdete nás na

Michael caffe na facebooku Michael caffe na instagramu Michael caffe na youtube

Rychlý kontakt

Telefon: +420 731 484 914
+420 734 401 066
Email: obchod@michaelcaffe.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Zpět nahoru

Pár slov o Michael Caffè

Značku Michael caffè jsem založil v roce 2014 s cílem přinést na český trh jedinečnou a chutnou kávu s důrazem na kvalitu kávových zrn a tradiční pražení.

Kávová zrna jsou vybírána z nejlepších plantáží světa a pražena v italské pražírně.

Více o společnosti

2015 © Všechna práva vyhrazena. Kontakt: +420 731 484 914 , +420 734 401 066 , E-mail: obchod@michaelcaffe.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů